Zábavný test
o bolesti hlavy.

Zjistěte, jaké jste zvíře, když trpíte
bolestmi hlavy.

#pozitivneprotibolesti

Co obvykle děláte, když vás bolí hlava?*

Co vám v takových obvykle situacích pomáhá?*

Představte si, že prožíváte obrovskou bolest hlavy, ale musíte pečovat o 10–11 předškoláků? Co byste dělal/a?*

Pokud se dostanete do hádky a bolí vás hlava, jaký je nejpravděpodobnější výsledek?*

VŠEOBECNÉ OTÁZKY:

Jak často vás bolí hlava?*

Pokud pociťujete pravidelné bolesti hlavy, doporučujeme navštívit lékaře.

Co je nejvíce charakteristického na vašich bolestech hlavy?*

DEMOGRAFICKÉ OTÁZKY NA ZÁVĚR:

Váš věk:

Ve kterém kraji bydlíte?

Zvolte kraj
Zvolte kraj
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj

V jakém městě žijete?

Výsledek:

Panda

Vaše vnitřní zvíře je NEPOZORNÁ PANDA

Ačkoliv vám práce jde běžně od ruky, při bolesti hlavy je to práve naopak. Nic se vám nedaří, jste nemotorný/á a najednou máte obě ruce levé. Je docela běžné, že bolest hlavy má na někoho neblahý vliv. Na základě vašich odpovědí je pravděpodobné, že je tomu tak i u vás, protože spadáte do skupiny roztržitých a nešikovných.

Ale nenechte se odradit! Když vás přepadne bolest hlavy, nemusíte veškerou svou práci odkládat stranou, protože se bojíte, že ji pokazíte. Na našich webových stránkách najdete tipy a triky, jak si co nejlépe poradit s bolestí.

Kočka

Vaše vnitřní zvíře je ZNUDĚNÁ STARÁ KOČKA

Připravila vás bolest o dobrou náladu a svět se najednou zdá šedý a beznadějný? Nic vás nezajímá a všechno okolo vás je špatně? Některé lidi bolest hlavy odrazuje natolik, že se při takových myšlenkách dočasně rmoutí.

Na základě vašich odpovědí se zdá, že k tomu také můžete mít sklony. Ale hlavu vzhůru – a ne tu bolavou! Pokud vás nesnesitelně bolí hlava, existuje několik způsobů, jak si od bolesti ulevit. Na našich webových stránkách najdete tipy a triky, které se mohou stát vašim pomocníkem.

Nezapomínejte, že bez bolesti je svět růžovější!

Naštvaný pes

Vaše vnitřní zvíře je NAŠTVANÝ PES

Možná jste jedním z těch lidí, kteří byli obdařeni velkou trpělivostí a klidem. Na základě vašich odpovědí se ale zdá, že když vás přepadne nepříjemná bolest hlavy, může vás to rozladit a vynoří se vaše podrážděné já.

Křičet a hádat se, nahlas si stěžovat na maličkosti, vypouštět páru silnějšími výrazy – možná se v té či oné situaci najdete. Až vás příště bude nepříjemně bolet hlava, doporučujeme vyzkoušet některé způsoby jak si poradit s bolestí, které najdete na našich webových stránkách.

Nenechte NEVRLOST převzít kontrolu.

Želva

Vaše vnitřní zvíře je ŽELVA

Ať už jste společensky založený člověk se spoustou přátel nebo jste spíše uzavřený typ, vaše odpovědi ukazují na to, že když trpíte bolestí hlavy, dáváte přednost samotě, „stažení do svého krunýře“. Natáhnete si přes sebe deku a na kliku od pokoje vyvěsíte cedulku „nerušit“. Jednoduše se ukryjete před světem.

Než se před okolím úplně uzavřete, možná najdete úlevu a pomoc díky tipům nebo radám, jak zvládat bolest, které najdete na našich webových stránkách.

Lenochod

Vaše vnitřní zvíře je LENOCHOD

Pokračovali byste v práci, ale cítíte, že kvůli bolesti vaše hlava nepracuje na plné obrátky? Zápasíte se soustředěním, a i ty nejjednodušší věci vám dochází se zpožděním?

Pokud cítíte, že vám jakákoliv činnost zabírá mnohem více času než je běžné, jde o důsledek nesnesitelných bolestí.

Je pochopitelné, že vaše tělo, hlava a mysl trochu zpomalí, ale nenechte se úplně zbrzdit! Na našich stránkách najdete tipy a triky, které se mohou stát vaším pomocníkem při překonávaní bolesti.

Štěně

Vaše vnitřní zvíře je UTRÁPENÉ ŠTĚNĚ

Někoho bolest jako taková velmi trápí, a když ho přepadne například bolest hlavy, těžko může myslet na něco jiného. Proto ji napjatě očekává a následně trpí v tichosti, dokud nepohodlí nepomine.

Na základě vašich odpovědí se zdá, že patříte do této skupiny. Dovolte nám ale něco navrhnout: když vás trápí otravná bolest hlavy, vyzkoušejte jednoduché metody úlevy od bolesti, které najdete na našich webových stránkách. Netrpte příliš dlouho!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů - GDPR.

*Povinné otázky