O projektu.

Zvládání bolesti není jen o fyzickém, ale také psychologickém nastavení lidského organismu. Cílem značky Ibalgin je proto inspirovat zákazníky, jak mohou změnou svého životního stylu bolesti předcházet nebo zmírnit její projevy.

#pozitivneprotibolesti
?

Proč vznikl tento projekt

Ibalgin nám pomáhá zmírnit bolest už desítky let. Naše růžová pilulka se stala pro tisíce lidí nepostradatelným pomocníkem. Jako zodpovědná značka však chceme nabídnout více, než jen zmírnění problémů. Co když vám řekneme, že existuje přirozenější způsob, jak bolest účinně snížit bez jakýchkoli vnějších vlivů? S pomocí pozitivní psychologie vám chceme ukázat cestu, jak se vymanit z bludného kruhu bolesti, ve kterém obavy, naštvání a rezignace mohou vést namísto úlevy jen k další, ještě silnější bolesti.

Pozitivní psychologie

Na základě klinicky ověřených důkazů učí, že když se bolesti předem obáváme, vnímáme ji ve chvíli, kdy skutečně přijde mnohem intenzivněji. Pozitivní přístup k životu nám může pomoci bolest lépe zvládat. Není však možné být stále pozitivní, a i negativní emoce k životu neodmyslitelně patří. Cílem pozitivní psychologie je proto emocionální rovnováha, která nám umožňuje se z negativních emocí rychleji zotavit, a naopak, více využívat těch pozitivních.

Pozitivní přístup k životu
Ibalgin Purpose
Velké změny ve vnímání bolesti

Proto jsme připravili projekt Ibalgin Purpose. Jeho cílem je vás naučit lépe zvládat bolest aktivním přístupem. Společně stojíme na startu velké změny ve vnímání bolesti. Pojďte do toho s námi!

Bez bolesti je svět růžovější
#pozitivneprotibolesti

Sledujte nás: