Sanofi
Ibalgin navbar-element Růžový Ibalgin
je jen jeden
MENU
Šetrně k tělu,
nelítostně k bolesti zad.
Ibolex® 200 mg: nová generace léku proti bolesti. Pomáhá tak proti bolesti i při nižší dávce a současně je šetrnější k vašemu tělu.

Ibolex® 200 mg

Potahované tablety|
dexibuprofenum

Obsah balení: 20 potahovaných tablet
Složení: dexibuprofenum 200 mg
Indikace: Ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti a zánětu u dospělých, např.:

  • bolest svalů, kloubů, šlach a kostí, např. bolest zad
  • bolest hlavy, bolest zubního původu, bolest po extrakci (vytržení) zubů, menstruační bolest
  • bolest v průběhu chřipky a nachlazení (např. bolest hlavy a bolest končetin)

DÁVKOVÁNÍ

1 tableta každých 6 až 8 hodin podle potřeby. Dodržujte interval mezi jednotlivými dávkami alespoň šest hodin a nepřekračujte více než 3 tablety za den bez konzultace s lékařem.

Nástup účinku proti bolesti:
30 minut, trvá 4–6 hodin.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze