Ibalgin Rapid

Rychle a účinně proti bolesti.

Nástup úlevy od bolesti již od 15 minut

Obsahuje ibuprofen lysinát, který je významně rychleji absorbován do krevního oběhu a tak se dostává ke zdroji bolesti rychleji než běžný ibuprofen 400 mg.

Pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Dávkování: 3x denně 1 tableta, interval mezi jednotlivými dávkami – alespoň 6 hodin.

Nepřekračujte denní dávku 1,2 g (3 tablety).

Velikost balení: 12 tablet

IBALGIN® RAPID. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum lysinicum. Čtěte pozorně příbalový leták. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalová informace