Ibalgin Krém

Obsah ibuprofenu: 2,5 g v 50g balení / 5 g ve 100g balení.

Vhodné k léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů – podvrtnutí, natažení nebo zhmoždění.

Po poradě s lékařem - pro bolestivé záněty kloubů a svalů revmatického původu, pro potlačení bolesti při artróze a při bolestivém povrchovém zánětu žil.

Efektivní kombinace pro silnější účinek: Při silných bolestech je vhodné léčbu doplnit celkovým podáním tablet s obsahem ibuprofenu.

Není fototoxický!

Bez parfemace.

Pro dospělé (včetně starších pacientů) a dospívající od 12 let:

  • na postižené místo vetřete 4–10 cm dlouhý proužek krému, 3–4x denně, interval mezi jednotlivými aplikacemi: 3–4 hodiny
  • Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech – na začátku léčby můžete použít neprodyšný obvaz. Potřebné množství IBALGIN® krému se odvíjí od velikosti postižené plochy.

Velikost balení: 50 g, 100 g

IBALGIN® krém. Lék k vnějšímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Čtěte pozorně příbalový leták. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalová informace